Chat

SOHBET ET

Teknolojinin gelişmesi ve internetin her eve girmesi ile birlikte, günlük yaşantımızda internet vazgeçilmezlerimiz arasına girmiştir. Pek çok konuda hayatı kolaylaştıran internet aynı zamanda hayattan keyif almamız adına da oldukça yararlı olabilmektedir. Bunlar arasında Sohbet Etmek en popülerlerindendir. Yeni insanlarla tanışmak kaynaşmak için internet en çok tercih edilen yollar arasındadır. Durum böyle olduğundan pek çok insan, kendisini tanıtmak iletişim içerisinde olmak ve yeni yüzlerle tanışma adına sosyal sohbet sitelerini tercih etmektedirler. Ancak son yıllarda ortaya çıkan sohbet siteleri, kişilerin gizlilik hakkını ihlal edebilen, edep ve adabın hiçe sayıldığı ortamlar oluşturduğundan, internet ortamında eleştiri toplamaya başlamış ve uygunsuz bir ortam olduğu kanısı yayılmıştır.

Ancak bu kötü durum her sosyal sohbet sitesi için geçerli değildir. Kullanıcıların kişilik haklarına saygılı, üyelerinin kendini bilen ve yapısalcı anlayışta bir sohbet sitesi son yıllarda oldukça dikkat çekmeyi başarmıştır. http://www.chattr.net sitesi bu anlamda en çok tercih edilen bir Sohbet sitesidir. Her geçen gün artan üyesi ve Sohbet Et konseptine yepyeni bakış açıları getirmesi ile birlikte ülkemizde binlerce üyesine hizmet vermektedir.

En temel iletişim araçlarımızdan olmayı başaran internet, günlük hayatımızda en az telefon kadar tercih edilen bir yöntem haline gelmiştir. Durum böyle olduğundan farklı insanlarla tanışmak ve yeni heyecanlar yaratma adına sohbet etmek için http://www.chattr.net sitesi ister Ankara, İzmir, İstanbul gibi büyük şehirlerden, ister Almanya, Hollanda, Belçika gibi ülkelerden binlerce farklı insan ile tanışma sohbet etme imkânı tanımaktadır. Yapılan çeşitli araştırmalarda, çoğu insanın yeni insanlarla tanışırken çeşitli zorluklar çektiğini saptamışlardır. Çekingenlik tedirgin olmak ilk adımı atma ya da, devamını getirme anlamında kişilerin sık karşılaştıkları zorluklardır. Ancak chat ve sohbet sistemi ile bu durum daha kolay bir hal almaktadır. Çünkü iletişim kurmak isteyen üyeler ev rahatlığında ya da bağlantı kurdukları noktalardan, kendilerini daha rahat ifade etme şansı bulmaktadırlar. Yüz yüze olmanın verdiği zorluklarla karşılaşmadan rahatlıkla iletişim kurmak söz konusudur.

İnternet ortamında sadece kendinizin istediği kadar bilgiyi karşı tarafla paylaşmak, çoğu kişinin dikkat ettiği gizlilik ve gizem atmosferini de desteklemektedir. Çünkü oluşturduğunuz profiliniz de sizin izin verdiğiniz kadar kişisel bilgileriniz paylaşılmaktadır. Kimi zaman yeni bir dost edinme ya da yakın bir arkadaş bulmak için atılacak en keyifli yollar arasında bulunan Sohbet sistemi, yeni yüzler tanımak isteyen kişilere hizmet vermek için bekliyor.

İster chat odalarına katılabilir, ister sohbet sistemlerine bağlanabilir ve bu keyifli dünyaya adım atabilirsiniz. İlk adımı atma korkusu yaşayanlar ya da çekingenlik duyanlar için vazgeçilmeyecek bir fırsat olan http://www.chattr.net kullanıcılarına seviyeli bir sohbet ortamı sunmaktadır. Bu anlamda seviyeli ve kişilik haklarını ihlal etmemek sitenin en büyük prensipleri arasında bulunmaktadır. Malumunuz dünyada pek çok kötü niyetli kişiler karşımıza çıkabilmektedir. Nereye gidersek gidelim bir şekilde karşımıza çıkabilmektedir. Özellikle sohbet sitelerinde çok sık karşılaşılmaktadır. Ancak sitemiz bu konuda oldukça disiplinli ve alanında iddialı bir tutum gerçekleştirmektedir. Gizliliğinizi koruyarak ve özgürlüğünüzü sınırlamadan şeffaf bir ortamda belki de hayalinizdeki mutluluğu ve sevginizi bulabileceksiniz. Hemen her şey tamamen kullanıcılarına bağlıdır. Doğru adımı doğru bir şekilde atmak için http://www.chattr.net sitesi Sohbet Et ve chat yap sistemlerinin kapılarını ardına kadar hizmetinize açık tutuyor. Geriye kullanıcılarının bu güzel atmosferde iletişime geçme özgürlüğü ve sitenin keyfini çıkarmak kalmaktadır. http://www.chattr.net sitesi bu çağın ve ülkemizin en tercih edilen iddialı sitesidir.

 

önceki yazı Önceki Yazı   Sonraki Yazı sonraki yazı
sosyal medya ile paylaş google plus facebook twitter delicious furl digg flickr yahoo youtube
chat editörü Yazar : Ali Bozkurt
Web Site : http://www.chattr.net
Hakkında : ChatTR.Net web site editörü
Blog Sayfası : http://www.chattr.net/blog
İlgi Alanı : Web Tasarım, Chat
Web sitemiz ChatTR.Net ile 2004 yılından buyana sizlere
chat ve ilgili konular hakkında makalelerimizi paylaşıyoruz.
Diğer makaleleri görmek için blog sayfasına gidin.
Tüm yazıları oku . . .
Popüler Yazılar
CHAT
Chat, sosyal arkadaşlığın bilinen en popüler şekli, sanal iletişimin ise yaygın ve kullanışlı bir türüdür . . .
SOHBET
Sohbet, internet üzerinde harcadığınız zamanı, eğlenceli hale getirmeniz için çazip arkadaşlık . . .
sidebar_cigzi

Chat Girişi

chat girişi

Chat yapmak istermisiniz ? chat yap
Aşağıdaki kullanıcı giriş panelinden yararlanın.
kullanıcı adı sec
kullanıcı şifreni yaz
chat girişi

Kategoriler

blog

kategori resim Genel
kategori resim Chat
kategori resim mIRC
kategori resim Chat Odaları
kategori resim Chat Siteleri
kategori resim Sohbet
kategori resim Sohbet Odaları

Tavsiye Yazılar

tavsiye yeni yazılar

tavsiye yazı Sohbet Odaları
Sohbet Odaları, bir irc sunucu içinde değişik isimler ile anlandırılan, kendi aralarında farklılık . . . Devamı.
tavsiye yazı Sohbet Siteleri
Sohbet siteleri, sohbet etmemize fayda sağlayan ve bunu bizlere ücretsiz sunan arkadaşlık . . . Devamı.
tavsiye yazı Chat Odaları
Chat odaları irc tabanlı bir iletişim kurmanızı sağlayan sizleri yeni kişiler ile tanıştıran online. . . Devamı.
tavsiye yazı Chat Siteleri
Chat siteleri, teknoloji çağı olan günümüzde kolay ulaşılabilir internet sayesinde yeni bir . . . Devamı.

İpucu ?


info, ipucuMerhaba, sizlerin chat deneyiminizi geliştirmeniz ve daha özgün bilgilere ulaşabilmenizi sağlamak için bir blog sayfası oluşturduk. Bu sayfaya göz atarak chat hakkında yeni bilgilere ulaşabilirsiniz. Blog'a Git

Benzer Yazılar

benzer yeni yazılar

benze yazılar Chat Yap
Chat yap yeni arkadaşlar bul ! Web sitemiz ile kendinize geniş bir sosyal alan yaratabilir . . . Devamı.
benzer yazılar Sohbet Et
Sohbet etmek, sizleri internet üzerinden yeni bir eğlence alışkanlığı ile tanıştıracak, en iyi . . . Devamı.
tavsiye yazı Chat Sohbet
Chat sohbet tam da size göre, vakit gecirmenin en tatlı halini yeni kişilerle chat yaparak keşfedin. . . Devamı.
tavsiye yazı Chat TR
Türkiye'nin yeni bir chat sitesi var biliyormuydunuz ? Türkçe chat ile aynı ülkede olduğunuz ve . . . Devamı.

Detay


detay, yararlı bilgiChat, yıllardır popüleritesini koruyan insanların internet üzerinden kendilerine yeni bir sosyal alan yaratmasına olanak sağlayan bilindik en eski ve ilk online chat sistemidir. Chat'e Bağlan