Chat

CHAT ODALARI

Merhaba, chat odaları sayfamız ile sizlere web site üzerinde bulnan odaalrımızın bir şemasını sunacağız. Böylece hangi odamızın ne amaçla kullanıldığını bilecek aradığınız chat odasını daha kolay secebilme imkanına sahip olacaksınız. Daha önce birkaç kelime ile sizlere chat odalarını anlatalım.

Chat Odaları internet üzerinden eş zamanlı sohbet edebilmemize olanak sağlayan, içerisinde diğer kullanıcılar ile özel (birebir) yada genel chat imkanı bulduğumuz kanallara verilen isimdir. Bu odalar içerisine anlık iletilerimizi gönderir oda içerisinde bulunan insanlar ile iletişim kurarız. Bu tamamı ile internet üzerinde harcadığımız zamanı eğlenceli bir şekilde gecirmek, yeni arkadaşlıklar kurmak içimdir.

Şimdi web sitemize ait Chat Odaları şemamızı sizler için paylaşalım ve hangi chat odası ne işe yarar içerisinde bulunan kullanıcılar hakkında bilgiler verelim.

Chat Odaları Şemamız

#Chat
Chat odamız genel bir kullanıcı düzeyini temsil eder. Yani bu oda içerisinde sunucumuzda bulunan tüm kullanıcılar bulunabilir, katılımcı olabilirler. Herhangi bir kullanıcı kitlesine yada grubuna ulaşma gibi hedefi yoktur. Web sitemizin en popüler kanalı olduğu gibi her yaş ve gruba hitap eder.
#Radyo
Radyo Chat odamız ise adından da anlayacağınız gibi sizlere canlı radya yayını sunar. Radyo programcıları eşliğinde istek şarkılarınızı iletebilir sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Bu odamızın hedef kitlesi ise tamamı ile radyo dinleyicileridir, böylece müzik eşliğinde chat yapmanın güzelliğini yaşayabilirsiniz.
#Oyun
Oyun odamız ile bilgi ve becerilerini geliştirmek birazda eğlence arayan kullanıcılarımıza hitap ederiz. Oyun odalarımız #Yarisma, #Kelime, #Carkifelek, #Oyun şeklindedir. Dilediğiniz odamızı ziyaret edebilir bilginizi test edebilir aynı zanamda diğer kullanıclar ile sohbet edebilirsiniz.
Global Chat Odaları
Web site yönetimimiz olarak genel sohbet odalarından ziyade isteğinize göre ziyaret edebileçeğiniz bir global chat odaları nı hizmete sunduk . Bu odalarımızın seciminide büyük il isimleri ve IRC dünyası içinde popülerite kazanmış ve herkesce bilinen kelimlerden sectik. Sırası ile global chat odalarımızıda anlatalım.
#Ankara
Ankara ilinden web sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımız kendi aralarında daha sıcak ve seviyeli bir iletişim kurmalarını sağlamak maksatlı oluşturulmuş bir chat odamızdır. Ankara iline hitap eder.
#İstanbul
İstanbul iline hitap eden bir chat odamızdır. Odamızı kullanan web site ziyaretcilerimiz kendi aralarında sohbet ve arkadaşlık kurmak için kullanırlar.
#İzmir
İzmir ilinde yaşayan chat kullanıcıları için düşünülmüş bir chat odasıdır. Ziyaretci kitlesi genel manada aynı ilde yaşayan wen site ziyaretcilerimizden oluşmaktadır.
#Antalya
Bu odamızda isiminden de anlayaçağınız üzere Antalya ili ve genelinden web sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz tarafından kullanılan bir chat odamızdır.
#Zurna
Chat kullanıcılarına cok tanıdık gelen Zurna odamız ise sizlerin genel chat odalarında yoğunluktan sıkılıp sadece web sitemizin sürekli kullanıcıları ile başbaşa kalmayı tercih ettiğiniz zamanları düşünerek hizmete actığımız bir chat odamızdır. Bu odamız içerisinde bulunabilir farklı ve hos sohbeti ile sıcak bir ortam yakalayabilirsiniz
Diğer Chat Odalarımız
Sizlere sunduğumuz odalarımız bu kadarla sınırlı değil tabiki, diğer chat odaları başlığı altında verdiğimiz kanallarımız ise sizlerin sıkılmadan web sitemiz üzerinde gezinti yapmanızı amaçlamaktadır. Geniş bir sosyal alana sahip olmanızın cok fazla sayıda ortamda bulunmak ve farklı kullanıcılar ile bir arada olmaktan gectiğini düşünen IRC yönetimimiz bakın sizler için başka hangi odaları hizmete sundu

  • #Muhabbet
  • #Kelebek
  • #35+
  • #25+
  • #Geyik
  • #İslam
  • #Ayna
  • #IRC
  • #Ask
  • #Love

Evet arkadaşlar sizlere chat odalarını kısada olsa anlatmaya çalıştık ve sunucumuz bünyesinde hizmet veren odalarımızı isimleri ve içerikleri ile tek tek anlattık. Umarım yazımız bilgi sahibi olmanıza ve sunucumuz chat odaları şemasını tanımanıza yardımcı olmuştur.

önceki yazı Önceki Yazı   Sonraki Yazı sonraki yazı
sosyal medya ile paylaş google plus facebook twitter delicious furl digg flickr yahoo youtube
chat editörü Yazar : Ali Bozkurt
Web Site : http://www.chattr.net
Hakkında : ChatTR.Net web site editörü
Blog Sayfası : http://www.chattr.net/blog
İlgi Alanı : Web Tasarım, Chat
Web sitemiz ChatTR.Net ile 2004 yılından buyana sizlere
chat ve ilgili konular hakkında makalelerimizi paylaşıyoruz.
Diğer makaleleri görmek için blog sayfasına gidin.
Tüm yazıları oku . . .
Popüler Yazılar
CHAT
Chat, sosyal arkadaşlığın bilinen en popüler şekli, sanal iletişimin ise yaygın ve kullanışlı bir türüdür . . .
SOHBET
Sohbet, internet üzerinde harcadığınız zamanı, eğlenceli hale getirmeniz için çazip arkadaşlık . . .
sidebar_cigzi

Chat Girişi

chat girişi

Chat yapmak istermisiniz ? chat yap
Aşağıdaki kullanıcı giriş panelinden yararlanın.
kullanıcı adı sec
kullanıcı şifreni yaz
chat girişi

Kategoriler

blog

kategori resim Genel
kategori resim Chat
kategori resim mIRC
kategori resim Chat Odaları
kategori resim Chat Siteleri
kategori resim Sohbet
kategori resim Sohbet Odaları

Tavsiye Yazılar

tavsiye yeni yazılar

tavsiye yazı Sohbet Odaları
Sohbet Odaları, bir irc sunucu içinde değişik isimler ile anlandırılan, kendi aralarında farklılık . . . Devamı.
tavsiye yazı Sohbet Siteleri
Sohbet siteleri, sohbet etmemize fayda sağlayan ve bunu bizlere ücretsiz sunan arkadaşlık . . . Devamı.
tavsiye yazı Chat Odaları
Chat odaları irc tabanlı bir iletişim kurmanızı sağlayan sizleri yeni kişiler ile tanıştıran online. . . Devamı.
tavsiye yazı Chat Siteleri
Chat siteleri, teknoloji çağı olan günümüzde kolay ulaşılabilir internet sayesinde yeni bir . . . Devamı.

İpucu ?


info, ipucuMerhaba, sizlerin chat deneyiminizi geliştirmeniz ve daha özgün bilgilere ulaşabilmenizi sağlamak için bir blog sayfası oluşturduk. Bu sayfaya göz atarak chat hakkında yeni bilgilere ulaşabilirsiniz. Blog'a Git

Benzer Yazılar

benzer yeni yazılar

benze yazılar Chat Yap
Chat yap yeni arkadaşlar bul ! Web sitemiz ile kendinize geniş bir sosyal alan yaratabilir . . . Devamı.
benzer yazılar Sohbet Et
Sohbet etmek, sizleri internet üzerinden yeni bir eğlence alışkanlığı ile tanıştıracak, en iyi . . . Devamı.
tavsiye yazı Chat Sohbet
Chat sohbet tam da size göre, vakit gecirmenin en tatlı halini yeni kişilerle chat yaparak keşfedin. . . Devamı.
tavsiye yazı Chat TR
Türkiye'nin yeni bir chat sitesi var biliyormuydunuz ? Türkçe chat ile aynı ülkede olduğunuz ve . . . Devamı.

Detay


detay, yararlı bilgiChat, yıllardır popüleritesini koruyan insanların internet üzerinden kendilerine yeni bir sosyal alan yaratmasına olanak sağlayan bilindik en eski ve ilk online chat sistemidir. Chat'e Bağlan