Chat

CHAT SOHBET

Dijital çağ olarak adlandırılan çağımızda, internet şüphesiz en etkin iletişim araçları arasındadır. Bu durum zaman içerisinde anlamını geliştirerek yeni kavramlar kazanmıştır. Bu anlamda yeni kişilerle tanışma ve sohbet etme anlamında Chat Sohbet en yaygın araç niteliği taşımaktadır. Ülkemizde ve dünyada yüzlerce çeşit chat sohbet programı ve siteleri bulunmaktadır. Ve oldukça yoğun ilgi gösterilmektedir. Bunun sebebi genel olarak pek çok insanın yeni tanıştığı insanlarla olan iletişim zorluğudur. Yeni tanıştığımız bir ile hızlı ve akıcı bir şekilde iletişime geçmek, kendimizi ifade etmek konusunda sıkıntı yaşanabilmektedir. Ancak Chat Sohbet ortamında bilgisayar başından sohbetlere başladığımızdan, kişiler daha rahat ve daha özgüveni yüksek hareket edebilmektedirler.

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak için, yeni arkadaşlıklar kurmak ya da yeni insanlarla tanışma adına chat sohbet odaları son derece faydalı olmaktadırlar. Özellikle son zamanlarda artan chat sohbet sitelerinin çoğunda, genel olarak seviyesiz ve anlayışsız atmosfer oluştuğundan çoğu kişi istese de bu tarz sistemlerden uzak durmaktadırlar. Bu duruma bir son vermek ve kişilerinin kişisel saygınlıklarına gölge düşürmemeyi ilke edinen http://www.chattr.netsitesi bu anlamda pek çok kişinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Çünkü kullanıcılarının gizlilik ilkelerine saygılı ve seviyeli bir sohbet ortamı oluşturma adına üzerine düşen görevi layığı ile yerine getirmiştir. İnsanlara değer veren bir anlayışta hemen herkesin sosyal bir atmosfer oluşturduğu bu atmosferde yep yeni yüzler tanıma şansı bulunmaktadır.

Günümüzde en çok kullanılan yeni tanışma ve iletişim kurma aracı olan Chat Sohbet sistemleri, günün stresinden uzaklaşmak isteyen kullanıcıların en çok rağbet ettiği sistemler arasındadır. Kendisini yalnız hisseden ya da her insan farklı bir dünyadır mantığı ile farklı dünyaları keşfetme amacında olan binlerce insan bir araya gelerek, birbirleri ile kaynaşarak iletişim halindelerdir. Çoğu zaman aynı dünya görüşüne sahip ve beklentileri ortak kişiler bir birlerini bulup uzun soluklu bir dostluğunda temelini sitemizde atabilmektedirler. Sitemizde bunun oldukça fazla örneğini görmek aynı zamanda http://www.chattr.netsitesinin de başarısını göstermektedir.

Ne yazık ki dünyada iyi olduğu kadar kötü insanlarda bulunmaktadır. İyi niyetli ve ciddi kullanıcıların haklarının ihlal edilmemesi anlamında kullanıcılarını sağ duyuya davet eden site, aynı zamanda olumsuz davranışlarda bulunan kullanıcıları siteden uzaklaştırarak, mevcut düzenin bozulmasına izin vermemektedir. Bu sayede kullanıcılar hemen hiç problem yaşamadan sohbetlerine devam edebilmektedirler. Öte yandan Chat Tr sitesinde Şehir Sohbet Odaları, Chat odaları gibi kategorize edilmiş bölümler bulunmaktadır.

Kendi yaşadığı şehirdeki insanlarla tanışmak belki de aradığını bulmak adına Şehir Sohbet odaları oldukça popülerlerdir. Genel olarak baktığımızda aynı şehirde yaşanılan insanlarla iletişim kurmak, sohbetin sürekliliği neticesinde gerçek hayatta yüz yüze tanışma fırsatı da doğurmaktadır. Bu sayede ilk adım atma korkusu yaşayan insanlar büyük bir sıkıntıdan kurtulmuş olup, öz güvenlerini kazanabilmektedirler.

Öte yandan Chat Sohbet sisteminin bir artısı da, büyük sosyal ağlardaki gibi ifşa olma ve gizliliğin korunmasında sıkıntı yaratacak durumlara izin vermemesidir. Söz gelimi sadece sizin belirttiğiniz kadar bilgi paylaşılmasından dolayı, kullanıcılar siz istemedikçe gereğinden fazla bilgiye erişememektedirler. Bu aynı zamanda gizemli bir hava yaratmak isteyen kullanıcılar içinde yararlı bir durum oluşturmaktadır. Karşılıkla saygı çerçevesinde kız ya da erkek arkadaş arayan kişilerin çift olma yolunda, ya da samimi bir dostluk arkadaşlık kurmak isteyenlerin bir araya gelmesi anlamında http://www.chattr.netsitesi, kendi alanındaki deneyimi ve uzmanlığı ile Türkiye’nin en büyük Chat Sohbet sitelerinden biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

 

önceki yazı Önceki Yazı   Sonraki Yazı sonraki yazı
sosyal medya ile paylaş google plus facebook twitter delicious furl digg flickr yahoo youtube
chat editörü Yazar : Ali Bozkurt
Web Site : http://www.chattr.net
Hakkında : ChatTR.Net web site editörü
Blog Sayfası : http://www.chattr.net/blog
İlgi Alanı : Web Tasarım, Chat
Web sitemiz ChatTR.Net ile 2004 yılından buyana sizlere
chat ve ilgili konular hakkında makalelerimizi paylaşıyoruz.
Diğer makaleleri görmek için blog sayfasına gidin.
Tüm yazıları oku . . .
Popüler Yazılar
CHAT
Chat, sosyal arkadaşlığın bilinen en popüler şekli, sanal iletişimin ise yaygın ve kullanışlı bir türüdür . . .
SOHBET
Sohbet, internet üzerinde harcadığınız zamanı, eğlenceli hale getirmeniz için çazip arkadaşlık . . .
sidebar_cigzi

Chat Girişi

chat girişi

Chat yapmak istermisiniz ? chat yap
Aşağıdaki kullanıcı giriş panelinden yararlanın.
kullanıcı adı sec
kullanıcı şifreni yaz
chat girişi

Kategoriler

blog

kategori resim Genel
kategori resim Chat
kategori resim mIRC
kategori resim Chat Odaları
kategori resim Chat Siteleri
kategori resim Sohbet
kategori resim Sohbet Odaları

Tavsiye Yazılar

tavsiye yeni yazılar

tavsiye yazı Sohbet Odaları
Sohbet Odaları, bir irc sunucu içinde değişik isimler ile anlandırılan, kendi aralarında farklılık . . . Devamı.
tavsiye yazı Sohbet Siteleri
Sohbet siteleri, sohbet etmemize fayda sağlayan ve bunu bizlere ücretsiz sunan arkadaşlık . . . Devamı.
tavsiye yazı Chat Odaları
Chat odaları irc tabanlı bir iletişim kurmanızı sağlayan sizleri yeni kişiler ile tanıştıran online. . . Devamı.
tavsiye yazı Chat Siteleri
Chat siteleri, teknoloji çağı olan günümüzde kolay ulaşılabilir internet sayesinde yeni bir . . . Devamı.

İpucu ?


info, ipucuMerhaba, sizlerin chat deneyiminizi geliştirmeniz ve daha özgün bilgilere ulaşabilmenizi sağlamak için bir blog sayfası oluşturduk. Bu sayfaya göz atarak chat hakkında yeni bilgilere ulaşabilirsiniz. Blog'a Git

Benzer Yazılar

benzer yeni yazılar

benze yazılar Chat Yap
Chat yap yeni arkadaşlar bul ! Web sitemiz ile kendinize geniş bir sosyal alan yaratabilir . . . Devamı.
benzer yazılar Sohbet Et
Sohbet etmek, sizleri internet üzerinden yeni bir eğlence alışkanlığı ile tanıştıracak, en iyi . . . Devamı.
tavsiye yazı Chat Sohbet
Chat sohbet tam da size göre, vakit gecirmenin en tatlı halini yeni kişilerle chat yaparak keşfedin. . . Devamı.
tavsiye yazı Chat TR
Türkiye'nin yeni bir chat sitesi var biliyormuydunuz ? Türkçe chat ile aynı ülkede olduğunuz ve . . . Devamı.

Detay


detay, yararlı bilgiChat, yıllardır popüleritesini koruyan insanların internet üzerinden kendilerine yeni bir sosyal alan yaratmasına olanak sağlayan bilindik en eski ve ilk online chat sistemidir. Chat'e Bağlan