Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Chat Blog | January 16, 2020

Scroll to top

Top

Üyelerimiz

üyelerimiz
Merhaba arkadaşlar şuan inetrnet üzerinden ulaştığınız, web sitemize ait kullanıcıları ve üyelerimizi sizler ile paylaştığımız web sayfamız üzerindesiniz. Öncelikle sizlere neden böyle bir sayfaya ihtiyac duyduğumuz anlatalım. Bilindiği gibi chat kategorisinde hizmet veren web siteleri sizlerin daha geniş ve sosyal bir cevre edinmenize, arkadaşlık kurmanıza yardımcı olmak maksatlı yayın yaparlar. Buda kullanıcılarımızın web sitemiz üzerinde bulunan ve yürütülen sosyal etkinliklere katılması ile mümkündür. Bu anlamda resim galerisi vb. gibi uygulamalar ile desteklenir.

Bu sayfalar sayesinde iletişime gecmek istediğimiz kişilerin bilgilerine ( özel bilgiler harici tel. skype gibi ) ulaşırız. Onların profil bilgileri ile daha yakından tanıma ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmamızda mümkün olur. Ayrıca bu sayfa ve alt bölümleri ile sizlere kısım kısım web site yöneticlerimizide tanıtaçağız. Alt sayfalarımızı aşağıda başlıklar halinde listeleyelim ;

– Administrator
– Bu kısımda admin seviyesinde olan kullanıcılarımız sizlerle yaplaşaçağız. Web site yönetimimiz tanımanıza yardımcı olaçağını düşünüyoruz.

-IRCOper
– Bu kısımda ise IRC güvenliğimizi sağlayan kadromuzu ayrıntılı bir biçimde inceleyebileceksiniz.

-Founder
– Kanal sahipleri sizler için bu bölümde

-Sop & Aop Kadromuz
– Sohbet Odaları üzerinde daha seviyeli ve doğru bir şekilde chat yapılmasını sağlayan ve bunun kontrolünü sağlayan arkadaşlarımızı bu bölümden tanıyacaksınız.

-Sizden Gelenler
– Bu kısım ise web site kullanıcılarımıza özel bir alandır. Sizden gelen albümleri ve kişisel resimlerini bu bölümde yayınlarız.

Sizlerde bu sayfa altında resimlerinizi albüm ve videolarınızı bizlere göndermek kaydı ile yaplaşabilirsiniz. Bu sizlerin ne kadar ciddi ve seviyeli chat arkadaşlığı için web sitemiz üzerinde bulunduğunuza işaret edecektir.