Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Chat Blog | January 21, 2020

Scroll to top

Top

No Comments

Sozlesme

Sozlesme
admin
  • On 09 Ağustos 2013
  • http://www.chattr.net

Merhaba chat odaları ziyeretcilermiz web sitemiz üzerinde bulunduğunuz süre boyunca daha önceden hazırlaşmış olduğumuz sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız. Bu sözleşme hem web sitemizin haklarını korumak hemde sizlerin kişisel güvenliğinizi garanti almak adına daha önceden hazırladığımız bir takım yasaklardan oluşur. Bunların size getireceği zararları gerek tecrubemiz gerekse önceden karşılaştığımız sorunlar nedeni ile sizden daha iyi analiz eder ve tahmin ederiz. Bu yasaklara uyup uymamanız tamamı ile sizin hür iradenizle alakalı bir husustur. Web sitemiz ve yönetimimiz ikili görüşmeleriniz için bir güvenlik garantisi vermez. Web sitemiz üzerinde tanışıp real’de görüşmelerinizden sorumluluk almayız ve bunu tam anlamı ile tavsiye etmeyiz. ChatTR.Net Chat sitemiz tamamı ile internet üzerinde geçirdiğiniz süre boyunca sizlere eğlenceli anlar yaşatmak ve internet üzerinden cok uzaktaki sevdikleriniz ile iletişim kurmanız için hizmet verir. ChatTR.Net alan adımız sanal arkadaşlık kurmanız için bir araçtır.

Chat Sözleşmesi

  1. Web sitemiz üzerinde bulunan hiç kimseye kişisel bir referans ve güvence sağlamayız vermeyiz. Ziyaretcilermiz bize internet üzerinden ulaşır ve sanal bir sohbet için chat odalarımızı kullanırlar.
  2. Özel görüşmelerinizde kişisel bilgilerinizi vermeyiniz.  Bu tamamı ile sizi ilgilendiren bir husustur, doğa bilecek sorunlardan ve göreceğiniz zararlardan dolayı sorumluluk almayız.
  3. Sanal bir sohbet ve arkadaşlık hizmeti veren alan adımız hiçbir resmiyet taşımaz ve bunu ticari bir kar amaçlı yapmaz. Sadece internet üzerinde geçirdiğiniz zamanı eğlenceli bir hale getirmeniz için size yardımcı olur.
  4. Biz bir Chat sitesiyiz. Bizim araçlığımız ile arkadaşlık kuran kullanıcılarımız bu noktadan sonra yaptıkları her real eylemi kendi istekleri ile yaparlar. Bundan dolayı sorumluluk almayız.
  5. Amaç ve gayemiz öncelikle internet üzerinden sevidikleriniz ve yakın arkadaşlarınız ile iletişim kurmanızı sağlamaktır. İnternet üzerinden konuşmanın hem ucuz, hemde maliyeti düşük bir iletişim şekli olmasından doğan ihtiyaca karşılık vermek bunun yanında da yeni sanal arkadaşlıklar kurmanız için hizmet veririz. Ancak bunu sadece internet üzerinde sınırlı kalmak şartı ile yaparız.
  6. Web sitemiz üzerinde bulunan ve vakit geciren herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır, okumamak ve bu sayfadan haberdar olmamak mazeret değildir. Chat Odalarımız içinde bulunan herkes okumuş sayılır.
6 sene önce Ali Bozkurt tarafından yazılmıştır.

Submit a Comment