Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Chat Blog | August 24, 2019

Scroll to top

Top

No Comments

Sohbet

Sohbet
admin
  • On 25 Temmuz 2013
  • http://www.chattr.net

Sohbet etmenizin ilk yolu bu kategoride hizmet veren bir web sitesini bulmanızdan gecer. Buda hepimizin yaptığı gibi arama motorları ile hedef kelimlerimize ulaşmamızla mümkündür. Peki internet üzerinden sohbet etmek bize neler kazandırır yada buna neden gerek duyulur. En basit nedeni bizden cok uzakta olan insanlarla cok ucuza ve masrafsız iletişim imkanı sağlar. Bu gün bir cok program sadece insanların internet üzerinden sevdiklerine yada arkadaşlarına ulaşabilmeleri onlar ile görüntülü, sesli, yazışarak konuşabilmeleri için yapılmaktadır. Böylece hem daha kaliteli hemde görsel olarak diğer iletişim araclarından daha iyi bir verim alırız.

Şüphesiz Sohbet bunların en başında gelenidir. Sadece iletişim kurmaktan ziyade bu alanda hizmet veren web siteleri bizleri tanımadığımız insanlarla sohbet imkanı sağladığı gibi yeni arkadaşlıklar kurmamıza ve sosyal bir alana sahip olmamızada yardımcı olurlar. Son dönemlerde sıkca karşımıza cıkan haberler ve gazate yayınlarıda sanal ilişkilerden ve aşklardan oldukca sık söz etmektedir. Buda hayatımızın içine aslında ne kadar cok girdiğinin en basit örneklerinden birtanesidir.

Peki internet üzerinden sohbet bize ne avantajlar sağlar

– Daha az maraflı ve ucuzdur.
– Bilgisayar karşısında bizi kimse görmez ve güvenlidir.
– Daha cok eğlence ve hoş vakit gecirmek için yapılabilir.
– Yeni arkadaşlıklar kurmamıza fayda sağlar.
– Anlık heycan ve haz verir.
– Bilgi ve beceri kazanmamıza fayda sağlar ( oyun, yarisma, egitim, islam vb gibi odalar ile )

Bu gibi sebepleri ve nedenlerini coğaltmak mümkündür. Daha yakından tanımak için sohbet odalarımızı ziyaret edebilir ve web site yöneticilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Tags
6 sene önce Ali Bozkurt tarafından yazılmıştır.

Submit a Comment