Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Chat Blog | October 21, 2019

Scroll to top

Top

No Comments

Skype Chat Güncellemesi

Skype Chat Güncellemesi
admin
  • On 21 Ağustos 2013
  • http://www.chattr.net

Merhaba arkadaşlar sizlerle bu yazımızda android işlemcili telefonlar için gelen en son skype güncellemisi hakkında bilgi vermek istiyorum. Bildiğiniz gibi artık chat hayatımızın her anında bizimle beraber, hal böyle olunca dev şirketler birbirleri arkasına yeni cıkardıkları programları tanıtmakta, var olan mevcut programlarınıda rütün aralıklarla güncelleyerek geliştirmekteler. Bu hem bizlere daha kaliteli bir chat imkanı sağladığı gibi hemde üretici firmaların ciddiyetini ve kategorisinde var olma çabalarını göstermektedir.

Peki son gelen skype güncellemesi bize ne gibi yenilikler getirdi ve nasıl bir görselliğe kavuştu. Bir önceki güncellemeye nazaran ben bu son gelen güncellemeyi gayet beğendim ve kullanışlı buldum. Özellikle ileti gönderirken yazı kenarında cıkan kendi profil resmimizin katılması ile harika bir görselliği sahip olmuş.

Skype Güncellemesinde Neler Yeni ?

– Ekran üç ana bölüme ayrılmış. En son iletilerimiz, favori listemiz, ve kişi listesinde ekli olan arkadaşlarımızı gördüğümüz son bölüm.
– Favori arkadaş listemizin olduğu ekran görüntüsünün şık ve estetik yapısı ilgi çekici bir hale getirilmiş.
– Arkadaş listemizin olduğu pencere altında sağ ve sol kısımlarda bulunan skype üzerinde sesli arama ve yeni arkadaş arama butonları yerinde bir ek özellik olmuş.
– Görüntülü Chat kısmı ise tam ekran haline getirilerek ses kapama, görüntü durdurma butonları daha belirgin hale getirilmiş.
– Özellikle ana ekran görüntüsü şık bir görselliği sahip olmuş ve sağ üst kısıma konulan avatar resmi daha hoş bir tablo oluşturmuş.

Sizlere kısada olsa en son skype güncellemesi hakkında dikkatimi ceken ve beğenime sahip olan özelliklerin bir kısmını anlatmaya çalıştım. Adroid marketi ziyaret ederek skype indirebilir yada en son cıkan güncellemiyi yaparak daha yakından inceleyebilirsiniz.

6 sene önce Ali Bozkurt tarafından yazılmıştır.

Submit a Comment