Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Chat Blog | August 22, 2019

Scroll to top

Top

No Comments

Chat Siteleri

Chat Siteleri
admin
  • On 01 Ağustos 2013
  • http://www.chattr.net

Merhaba blog sayfası takipcilermiz bu yazımda Chat Siteleri konusunu ele alacağız ve beraber tanımaya çalışacağız. Chat Siteleri adından anlayaçağınız gibi chat kategrosinde hizmet veren web sitelerini genellemek için verilmiş bir isimdir. Bizler aradığımız içeriğe sahip sitelere arama motorları yardımı ile hedef kelimelerimiz ile ulaşırız. Örneğin ; yazı başlığımızda gectiği gibi Chat Siteleri kelimesini yazıp arattığımızda karşımıza cıkacak olan sonuclar bu içeriğe sahip web siteleri olacaktır.

Chat siteleri dediğimizde kısacası bizlere içeriğinde chat ile alakalı bilgiler sunmalı, chat nedir gibi nasıl yapıldığı gibi bunun için gerekli programları tanıtması vb. içeriği güncel ve kaliteli bir şekilde sunmalı. Bu siteler üzerinden bir cok bilgiye ulaşabildiğimiz gibi en büyük ve göze çarpan özelliği ise arkadaşlık kurmamız için bizlere bir portal oluşturmasıdır. Hem üzerinde sohbet edebilir hemde bu siteler ile alakalı bilgi sahibi olabiliriz. Anasayfaları üzerinden bizim ziyaret edebilmemiz ve diğer kullanıcılar ile karşılıklı chat yapabilmemiz için bir panale bırakırlar. Bu panel bizim odalara girmemizi sağlar ve o an web sitesi üzerinde olan diğer kullanıcıları hem görmemize hemde iletişim kurmamıza aracı olur.

ChatTR.Net alan adımız chat siteleri kategorisi içinde yer alan bir web sitesidir. 2004 yılından buyana kullanıcılarına arkadaşlık ve chat hizmeti sağlar bunun için yenilikleri takip eder. Şuan üzerinde blunduğunuz blog sayfası ile chat içeriğine sahip yazı ve makaleler paylaşarak bilgi sahibi olmanızı amaçlar.

6 sene önce Ali Bozkurt tarafından yazılmıştır.

Submit a Comment