Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Chat Blog | August 25, 2019

Scroll to top

Top

No Comments

Chat Odası

Chat Odası
admin
  • On 01 Ağustos 2013
  • http://www.chattr.net

Merhaba, bu yazı chat odası konusu içeriğine sahiptir ve sizlere chat odası hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Bildiğiniz gibi chat odası kelimesi hafızalarımızda aşikar olmuş bir kelimedir. Cok eskilerden mynet chat odası gibi herkesin dilinde dolaşan bu kelime günümüzde hala popüleritesini korumaktatır.

Sosyal medyanın daha kendini göstermediği dönemlerde cok fazla chat kullanıcısına ev sahipliği yapan chat odası günümüzde hala varlığı sürdüren, internet üzerinden iletişim kurmak için tercih edilen bir chat fenomenidir. Peki chat odası içinde nasıl sohbet edebiliriz ve bize ne kazandırır ? Chat odası üzerinde metin tabanlı bir sistem ile sağlanmaktadır. İletilermizi gönderdiğimiz zaman oda içerisinde bulunan diğer kullanıcılar tarafından anlık olarak görünür. Diğer kullanıcıların gönderdikleri iletileride kendimiz görürüz. Böylece toplu ve birebir chat yapmış oluruz.

Chat odası ile vakit gecirmek eğlenceli olduğu kadarda aslında bir sosyal topluluk ve sanal iletişim şeklidir. ChatTR.Net web sitemiz üzerinde açmış olduğumuz bir cok chat odası ile ziyaretcilerimize kaliteli ve seviyeli chat imkanı sunuyoruz. Bunun sizlerden hernagi bir üyelik yada ücret talep etmeyiz bu tamamı ile karşılıksız bir chat hizmetidir.

6 sene önce Ali Bozkurt tarafından yazılmıştır.

Submit a Comment