Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Chat Blog | November 12, 2019

Scroll to top

Top

No Comments

Biz Kimiz

Biz Kimiz
admin
  • On 09 Ağustos 2013
  • http://www.chattr.net

Web sitemiz hakkında sizlere bilgi vermek amacı ile bir yazı hazırladım ve paylaşıma sundum. Web sitemiz ChatTR.Net ile internet üzerinden sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Bunun için extra bir ücret ödemeniz gerekmez. Size sunduğumuz mIRC programımızı bilgisayarınıza kurabilir ve onlıne olan sevdiklerinizi rahatlıkla programımız üzerinden takip edebilir ve anında iletişime gecebilirsiniz. Hayatımız her anında bulunan internet ile artık sevdiklerinizle konuşabilmeniz ve iletişim kuramanız bu program ile daha kolay bir hal alacak.

Tabiki sadece bununlada sınırlı değil, hem yakın cevrenizle iletişime gecebilme imkanı bulduğunuz gibi hemde tanımadığınız diğer internet kullanıcıları ilede sohbet imkanı bulaçağınız ve sanal arkadaşlık kurabileçeğiniz bir chat portalı olmaklada kendini tanıtan web sitemiz 2004 yılından buyana sizlere hizmet vermektedir.

Biz Kimiz ?

İlk kez 2004 yılında Chat kategorisinde hizmet vermeye başlayan web sitemiz bir sanal arkadaşlık ve iletişim kurmanıza yardımcı olacak internet aracıdır. Web sitemize internet üzerinden ulaştığınız anda sizleri bekleyen yüzlere onlıne kullanıcı ile kendinize yeni bir sosyal alan yaratabileceksiniz. Hem sohbet ve chat imkanı sunduğu gibi blog vb. gibi sayfalar ilede güncel gelişmelerden ve yeni cıkan programlardan haberdar olabileceğiniz sosyal bir medya özelliğide taşımaktadır.

ChatTR.Net web sitemiz chat odaları girişi için sizden herhangi bir üyelik yada ücret taleb etmez. Benzeri sitelerin uyguladığı bu mecburiyet kullanıcılar üzerinden negatif bir durum ve korku yarattığı için biz bu tip uygulamalardan uzak duruyoruz. Web sitemiz tamamı ile sizlerin yakın cevrenizle iletişim kurabilmeniz ve yepyeni sosyal bir cevre yaratabilmeniz için size karşılıksız bir Chat imkanı sunmaktadır.

Sizlere web sitemiz üzerinde birden fazla chat odası sunarız ve bu odalar sayesinde internetten acılan pencere ile sizi dünyanın heryerinde bulunan kullanıcılarla buluşturmayı amaclarız.

ChatTR.Net Chat ve Sohbet Portalı . . .

6 sene önce Ali Bozkurt tarafından yazılmıştır.

Submit a Comment